O nas

Zajmujemy się dewelopmentem elektrowni słonecznych.

Za nadrzędny cel stawiamy sobie propagowanie rozwoju energii odnawialnej w Polsce i ochronę środowiska. Jesteśmy przekonani, że każda podjęta współpraca spełni oczekiwania obu stron i będzie skutkować osiągnięciem miarodajnych korzyści przez naszych kontrahentów. Współpracujemy z jednostkami samorządowymi, aby w jak największym stopniu rozwinąć gałęź odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Jeżeli chcesz uzyskiwać pasywne przychody z dzierżawy swojego gruntu - zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

o-nas-69.jpg [miniatura]W Hipnal Solar Energy stawiamy na indywidualne podejście i profesjonalizm. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności oczekiwań naszych klientów i uważamy, że spotkanie i szczera rozmowa pozwalają znaleźć rozwiązanie zadowalające obie strony.
Współpracujemy z największymi inwestorami na rynku fotowoltaicznym w Polsce oraz jednostkami Państwowej Akademii Nauk, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Jesteśmy świadomi obaw, jakie mogą nasuwać się w związku z przygotowaniem projektu i gromadzeniem niezbędnej dokumentacji, dlatego z chęcią wspieramy naszych klientów na każdym kroku powstawania inwestycji.

Dlaczego farmy fotowoltaiczne?

o-nas-70.jpg [miniatura]„Energia odnawialna to szansa da Ciebie i dla planety” – fotowoltaika, czyli energetyka słoneczna, stanowi alternatywę dla nieodnawialnych źródeł energii. W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem populacji na prąd i jednoczesnym wzrostem poziomu globalnego ocieplenia na świecie, koniecznym jest szukanie nowych rozwiązań i rozwijanie nowych gałęzi naukowo-technologicznych. Jednym z nich jest właśnie fotowoltaika, która niesie za sobą szereg korzyści – od ekonomicznych, po ekologiczne.

Promieniowanie słoneczne stanowi darmowe źródło energii, które ulega odnowieniu i jest dostępne właściwie w każdych warunkach, nawet podczas opadów, czy przy zachmurzeniu. Przekonanie o wysokich kosztach instalacji i montażu farm fotowoltaicznych jest błędne – na przełomie ostatnich kilkudziesięciu lat koszty uległy znacznej redukcji. Pozyskiwanie energii elektrycznej za pośrednictwem paneli słonecznych jest o wiele tańsze, niż ma to miejsce w elektrowni węglowej, a co najważniejsze pozwala chronić środowisko, ponieważ nie wiąże się z emisją żadnych niebezpiecznych substancji. Budowa farm fotowoltaicznych to szansa na niższe ceny prądu. Dla wszystkich!

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ